Fáze tréninku

V ČEM JSOU NAŠE SKUPINOVKY UNIKÁTNÍ?

WARM UP

Rozcvičení konceptem R.A.M.P (Raise, Activation, Mobility, Potentiation) je ustálený koncept, který se používá standartně pro vrcholové týmy. My jsme R.A.M.P modifikovali pro skupinovky, což znamená, že první 3 minuty jsou aerobní cviky (poskakování na místě, skákání panáků, zakopávání atd.) za účelem zahřátí a zvýšení tepové frekvence. Pak následuje komplexní rozcvičení s cviky zaměřenými na mobilitu a aktivaci daných (všech) partií. Závěrem přijde potenciace, což je stimul a přiblížení svalů výkonu, který na ně čeká během tréninku (dřepy s výskoky atd.).

HLAVNÍ FÁZE

Hlavní fáze je soubor 8 cviků, které mají své regrese i progrese tak, aby každý klient měl cvik nastavený přímo na sebe. Každý cvik se cvičí 40 vteřin a 20 vteřin je pauza na přesun. Tyto kola jsou celkem 4 a každá řada se skládá maximálně z 8 lidí, kteří mají vždy svého trenéra.

AMRAP FÁZE

As many rounds/reps as possible je v jednoduchosti pětiminutovka, kdy se všichni účastníci workoutu seřadí vedle sebe na čáře a mají přesně předepsaný počet cviků a opakování (např. 10 sedlehů, 10 kliků, 10 dřepů a 10-timetrový běh), které se snaží během časového intervalu dokončit co nejvíckrát. Cílem je na závěr tréninku vymáčknout poslední zbytky sil a společně se všemi ostatními ze sebe vydat všechno, podobně jako v cílové rovince maratonu.

VŠECHNY NAŠE SKUPINOVKY
V JEDNÉ APPCE

Na všechny naše skupinovky se můžeš přihlásit v aplikaci Banana Sport

Ověřené hodnocení trenérů
Všechny platby v aplikaci
Kalendář akcí
Banana Sport aplikace